Графік роботи:

Пн-Пт: 1000-1900
Сб: 1000-1800
Нд: Вихідний
(коворкінг по запису)

м. Львів вул. П. Куліша, 4

Заміна бігунка замка в домашніх умовах

Всі ми чудово знайомі з одягом на блискавці, адже саме ця застібка є найзручнішою та найкомфортнішою. Проте часто виникають несправності в бігунку (ламається механізм, за допомогою якого бігунок утримується в закритому стані, розходяться половинки блискавки тощо).

Ремонт бігунка замка в одязі в домашніх умовах може бути складним завданням, але якщо у вас є необхідні інструменти та навички, ви можете спробувати замінити його самостійно.

Ось декілька варіантів, як замінити бігунок.


  1. Перший варіант. Якщо у вас пластикова блискавка та металевий бігунок, то просто знімаємо його та вставляємо новий.
  2. Другий варіант. У випадку, якщо верх блискавки зашитий, його потрібно трішки розпороти, зняти замок та одягнути новий.
  3. Третій варіант. Якщо зверху блискавки є металевий обмежувач, то спочатку потрібно легенько підняти його викруткою, зняти замок, поставити новий та затиснути обмежувач.
  4. Четвертий варіант. Якщо зверху пластиковий обмежувач, який не знімається викруткою, то потрібно його легко вирізати, вставити новий бігунок і закріпити металевий обмежувач.

Використовуючи наші поради ви зможете легко поміняти бігунок замка на своєму одязі.
Але якщо ви не маєте впевненості у своїх навичках, необхідного інструменту або ви вже спробували та вам не вдалося, рекомендуємо звернутися у наше ательє у Львові, де ми зможемо швидко та якісно провести ремонт бігунка замочка.

Контакти

м. Львів вул. П. Куліша, 4.

Графік роботи

Пн-Пт 1000-1900

Сб 1000-1800

Нд 1200-1800